Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla

Poniedziałek 04.01.       Dzień powszedni (biały)

Czyt.: 1 J 3, 7-10; J 1, 35-42

17.15 Różaniec.

17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

18.00 1) W intencji rodzin z ul. Daszyńskiego 375-425B (numery nieparzyste). 2) W intencji rodzin z ul. Daszyńskiego 392-432F (numery parzyste). 3) W intencji rodzin z ul. Architektów 98-136 (numery parzyste).

 

Wtorek 05.01.  Dzień powszedni (biały)

Czyt.: 1 J 3, 11-21; J 1, 43-51

17.15 Różaniec.

17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

18.00 1) W intencji rodzin z ul. Daszyńskiego 427-459B (numery nieparzyste). 2) W intencji rodzin z ul. Daszyńskiego 434-460 (numery parzyste). 3) W intencji rodzin z ul. Architektów 138-182 (numery parzyste).

 

Środa 06.01.  Uroczystość Objawienia Pańskiego (biały)

Czyt.: Iz 60, 1-6; Ef 3, 2-3a. 5-6; Mt 2, 1-12

8.00 Za ++ męża Henryka, teściów Gertrudę i Wilhelma Święty, szwagra Leonharda, bratanicę Małgorzatę, ojca chrzestnego Wernera, Jana Wojkowskiego, dziadków, dwczc. 

9.30 1) W intencji Heleny, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i zdrowie oraz za + Stanisława Gustof we wspomnienie 60-tej rocz. ślubu. 2) Dziękczynna z ok. 20-tej rocz. ur. Pauliny, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla Solenizantki i rodziny.

11.00 1) Dziękczynna z ok. ur. Ewy Sosny, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i św. Cecylii, zdrowie i dary Ducha Św. dla Solenizantki i rodziny. 2) Dziękczynna z ok. 11-tej rocz. ur. Karola, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i Anioła Stróża, zdrowie i dary Ducha Św. dla Solenizanta i rodziny.

16.00 1) Dziękcznynna z ok. 25-tej rocz. ślubu Iwony i Artura Kłyk, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla Jubilatów i rodziny. 2) Za ++ rodziców Wiktorię i Antoniego Konieczny, teściów Antoninę i Franciszka Raniowski, siostrę, szwagierki, szwagrów, siostrzeńca Manfreda Konieczny. 

 

Czwartek 07.01.               I czwartek m-ca (biały)

Czyt.: 1 J 3, 22-4, 6; Mt 4, 12-17. 23-25

17.00 Godzina Święta.

18.00 1) W intencji rodzin z ul. Daszyńskiego 469-501 (numery nieparzyste). 2) W intencji rodzin z ul. Daszyńskiego 462-490 (numery parzyste). 3) W intencji rodzin z ul. Architektów 184-240 (numery parzyste).

 

Piątek 08.01. Dzień powszedni (biały)

Czyt.: 1 J 4, 7-10; Mk 6, 34-44

17.15 Różaniec.

17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

18.00 1) W intencji rodzin z ul. Daszyńskiego 503A-565 (numery nieparzyste). 2) W intencji rodzin z ul. Daszyńskiego 492-512A (numery parzyste). 3) W intencji rodzin z ul. Architektów 242-280 (numery parzyste).

 

Sobota 09.01.  Dzień powszedni (biały)

Czyt.: 1 J 4, 11-18; Mk 6, 45-52

8.00 Sprzątanie kościoła: ul. Daszyńskiego 591-657 (numery nieparzyste).

18.00 1) W intencji rodzin z ul. Daszyńskiego 567-603 (numery nieparzyste). 2) W intencji rodzin z ul. Daszyńskiego 514-562 (numery parzyste). 3) W intencji rodzin z ul. Architektów 282-314 (numery parzyste).

 

Niedziela 10.01.        Święto Chrztu Pańskiego (biały)

Czyt.: Iz 42, 1-4. 6-7; Dz 10, 34-38; Mt 3, 13-17

7.00 Za ++ męża Eugeniusza, synów Waldemara i Janusza Tyrała, siostry Różę i Helenę, braci Rajnholda i Waltra, bratową Elfrydę, bratanicę Teresę i jej męża Konrada, rodziców z obu stron.

8.30 Za + Teresę Hajok w I rocz. śmierci. 

10.00 1) Za + Joannę Święty w I rocz. śmierci. 2) Za ++ ojca Huberta Pszczółka w I rocz. śm., matkę Edeltraudę, dziadków, dwczc.

11.30 1) W intencji chrześniaków, rodziców chrzestnych i kapłanów którzy udzielali chrztu św., z prośbą o Boże bł. dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych. 2) Za ++ męża i ojca Jerzego Kurpanik, jego rodziców Jadwigę i Karola Kurpanik, pokrew.

16.00 Za ++ Zdzisława Soroka w I rocz. śm., teścia Władysława, rodziców Marię i Henryka Porada, brata Joachima. 

Saturday the 16th. Parafia Ostropa.