Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla

Dziękujemy za złożone ofiary w ramach kolekty. Przed kościołem zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 

W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. animatorzy sprzedają kremówki w kolejną rocznicę wyboru św. Jana Pawła II na papieża. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na dzieci i młodzież.

 

W zakrystii odbieramy w prenumeracie Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do zakupienia i czytania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stołach prasowych.

 

Od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.00, odmawiać będziemy różaniec.

 

W środę o godz. 17.30 Różaniec i Msza św. szkolna dla wszystkich dzieci i gimnazjalistów z kl. III. Po Mszy św. katecheza biblijna dla dorosłych na probostwie.

 

W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla animatorów na probostwie.

 

W sobotę o godz. 8.00 sprzątanie kościoła; do pomocy prosimy rodziny z ul. Architektów 14-140 (numery parzyste).

 

W przyszłą niedzielę:

  • Kapituła sprawozdawczo-wyborcza FZŚ – Msza św. o godz. 11.00 w intencji FZŚ; po nabożeństwie popłudniowym spotkanie wszystkich członków na plebanii;
  • kolekta przeznaczona będzie na misje.

 

Wkrótce rozpoczną się intensywne prace na cmentarzu przed uroczystością Wszystkich Świętych; proszę o segregację śmieci. Na niektórych grobach pojawiły się żółte karteczki z prośbą o uiszczenie opłaty za groby. Proszę o poważne potraktowanie tej sprawy. Groby nieopłacone, zostaną przeznaczone do likwidacji.

 

Kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałek, środę i piątek od godz. 7.30 – 8.00 oraz we wtorek i czwartek od godz. 16.00 – 17.00.

 

Sakrament pokuty pół godziny przed każdą Mszą Świętą. 

 

Organizujemy pielgrzymkę do Gruzji i Armenii w dniach 26.06-06.07 (11 dni – termin ze względu na przelot może się jeszcze nieznacznie zmienić), koszt 3.750 zł + 100 $; proszę o wpłatę zaliczki 1.000 zł od osoby do końca listopada na konto parafialne lub u ks. proboszcza.

 

Zachęcamy do zapisywania się do naszej grupy modlitewnej „SMS modlitwa” oraz do składania swoich intencji sms-em. Numer tel. +48 571 350 951. Obecnie w grupie modli się 230 osób.

Tuesday the 16th. Parafia Ostropa.