Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla

Dziękujemy za złożone ofiary w ramach kolekty.

 

W zakrystii odbieramy w prenumeracie Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do zakupienia i czytania prasy katolickiej. Z tylu kościoła, przy konfesjonale, do nabycia są różne kalendarze na 2019 rok, także kieszonkowy kalendarz dwujęzyczny Action 365 i nasz parafialny kalendarz.

 

W poniedziałek po Mszy św. spotkanie modlitewne FZŚ.

 

W środę o godz. 17.00 Msza św. szkolna dla wszystkich dzieci i gimnazjalistów z kl. III. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla VII klasy Szkoły Podstawowej. 

 

W sobotę o godz. 10.00 zapraszamy uczniów szkoły podstawowej na spotkanie Małych Misjonarzy do krypty kościoła.

 

W przyszłą niedzielę:

  • obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata;
  • o godz. 9.30 Msza św. dla rodzin z kazaniem dla dzieci;
  • o godz. 11.00 Msza św. z okazji wspomnienia św. Cecylii w intencji wszystkich muzyków parafii.

 

Kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałek, środę i piątek od godz. 7.30–8.00 oraz we wtorek i czwartek od godz. 16.00–17.00.

 

Sakrament pokuty pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

 

Zachęcamy do zapisywania się do naszej grupy modlitewnej „SMS modlitwa” oraz do składania swoich intencji sms-em. Numer tel. +48 571 350 951. Obecnie w grupie modlą się 232 osoby.

 

Parafia Stanica organizuje pielgrzymkę do Francji i Włoch w dniach 23-31 lipca 2019 r. Szczegółowe informacje u ks. proboszcza w Stanicy pod nr tel. 604 443 819; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub u ks. proboszcza Michała Wilner.

Wednesday the 21st. Parafia Ostropa.