Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla

Dziękujemy za ofiary złożone w ramach kolekty. Po Mszach św. zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.

 

Zapraszamy o godz. 14.30 na różaniec i o godz. 15.00 na nabożeństwo popołudniowe.

 

W zakrystii można odebrać w prenumeracie Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do zakupienia i czytania prasy katolickiej.

 

Z tyłu kościoła, przy konfesjonale, można kupić różne kalendarze ścienne na przyszły rok oraz książkę o kościele św. Jerzego w cenie 30 zł; kalendarz parafialny ukaże się w poźniejszym terminie.

 

W środę, o godz. 17.00 Msza św. szkolna dla wszystkich dzieci i uczniów szkoły podstawowej. Po Mszy św. katecheza biblijna dla dorosłych na probostwie oraz spotkanie formacyjne do bierzmowania dla klas VII szkoły podstawowej w kościele.

 

W piątek po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy młodzież i dorosłych.
Po adoracji spotkanie dla animatorów na probostwie.

 

W sobotę o godz. 8.00 sprzątanie kościoła; do pomocy prosimy rodziny z ul. Architektów 144-256 (numery parzyste); od godz. 9.00 odwiedziny chorych, których prosimy zgłaszać w zakrystii.

 

Sakrament pokuty pół godziny przed każdą Mszą świętą.

 

Kancelaria parafialna czynna, w środę i piątek od 7.30-8.00, we wtorek i czwartek od 16.00-17.00. W poniedziałek, z racji święta, kancelaria nieczynna.

 

Zachęcamy do zapisywania się do naszej grupy modlitewnej „SMS modlitwa” oraz do składania swoich intencji sms-em. Nr tel. +48 571 350 951. Obecnie w grupie modli się 240 osób.

 

Caritas dyżuruje w pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.00-18.00 w domu parafialnym; kontakt w pilnych sprawach u osoby pod nr tel. 504 849 482.

 

Thursday the 14th. Parafia Ostropa.