Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla

Poniedziałek 13.07.                św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; NMP z Fatimy (biały)

Czyt.: Iz 1, 10-17; Mt 10, 34-11, 1

17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

18.00 Nabożeństwo fatimskie i Msza św.: 1) W intencji czcicieli MB Fatimskiej i św. Antoniego. 2) Za + Barbarę Żabicką w I rocz. śmierci.

 

Wtorek 14.07.                                                                             Wotywna; o Duchu Świętym (czerwony)

Czyt.: Iz 7, 1-9; Mt 11, 20-24

17.15 Różaniec.  

17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

18.00 1) Za ++ rodziców Monikę i Ignacego Timler, dziadków z obu stron, dwczc. 2) Za ++ ojca  Huberta Gillner, dziadków, krewnych, dwczc. 3) Miesięczna za + Bernarda Biskup.

 

Środa 15.07.                                                                                                           św. Bonawentury (biały)

Czyt.: Iz 10, 5-7. 13-16; Mt 11, 25-27

6.20 Różaniec.  

7.00 1) Za ++ ojca Rajmunda Morgała w XV rocz. śm., dziadków Morgała i Konieczny. 2) O Boże bł. w intencji pewnej rodziny. Po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

Czwartek 16.07.                                                                                               NMP z Góry Karmel (biały)

Czyt.: Iz 26, 7-9. 12. 16-19; Mt 11, 28-30

17.15 Różaniec.  

17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

18.00 1) Za ++ córkę Urszulę, męża Józefa Konieczny, rodziców, teściów, brata, bratanka, bratanicę, siostrzeńca, szwagra Alfonsa, syna Wiktora, rodziców Michalik i Konieczny, dobroczyńców, dwczc. 2) Za ++ Margot i Georga Szepe (od bratanicy i bratanków).

 

Piątek 17.07.                                                                                                        Dzień powszedni (zielony)

Czyt.: Iz 38, 1-6. 21-22. 7-8; Mt 12, 1-8

6.20 Różaniec.  

7.00 1) O Boże bł. w intencji pewnej rodziny. 2) Za ++ męża Waltra Szombierski, syna Roberta, rodziców Annę i Jana Wieczorek, teściów Klarę i Franciszka Szombierski, siostrę Magdalenę, szwagrów Piotra i Józefa, pokrew. dwczc. Po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

Sobota 18.07.                                                                                                       Dzień powszedni (zielony)

Czyt.: Mi 2, 1-5; Mt 12, 14-21

18.00 1) Za ++ dziadków Jana i Paulinę Hopek, Annę i Wincentego Ludwig, rodziców chrzestnych, ciocię Mariannę Wieczorek. 2) Za ++ męża i ojca Henryka Wieczorek, pokrew., dwczc. 3) Miesięczna za + Gerarda Makselon.

 

Niedziela 19.07.                                                                                           XVI Niedziela Zwykła (zielony)

Czyt.: Mdr 12, 13. 16-19; Rz 8, 26-27; Mt 13, 24-43

7.35 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

8.00 Za ++ męża Karola Respondek, rodziców Łucję i Jana Walke, Agnieszkę i Henryka Respondek, siostry Marię i Różę, braci Jerzego i Gerarda, bratową Helenę, pokrew.

10.30 1) Dziękczynna z ok. 20-tej rocz. ślubu Renaty i Artura, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla całej rodziny. 2) Dziękczynna z ok. 30-tej rocz. ur. Patryka, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla Solenizanta i rodziny.

14.30 Różaniec.

15.00 Nabożeństwo popołudniowe.

16.00 Za ++ dziadków Pawła Balcer i Konrada Morys, ojca chrzestnego Jerzego Balcer, teściów Urszulę i Zygfryda Jonderko.

Wednesday the 15th. Parafia Ostropa.