Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla Miejsca charakterystyczne dla Naszego osiedla

Poniedziałek 11.11.                                                                                           św. Marcina z Tours (biały)

Czyt.: Mdr 1, 1-7; Łk 17, 1-6

14.00 Chrzest: Jakub Janusz i Mateusz Mirosław Pietroń.

17.15 Różaniec.

17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

18.00 1) Za ++ rodziców Ewę i Bogdana Mańka, dziadków Edytę i Alojza Mańka, Augustyna Mańka, wujków Huberta i Idziego, pokrew. 2) Za ++ rodziców Gertrudę i Konstantego Pisula, męża Huberta, teściów, siostrę Marię, krewnych, dwczc. 3) Za ++ męża i ojca Jerzego Kurpanik w IV rocz. śm., jego siostrę Gertrudę, pokrew., dwczc. 4) Za + Krystynę Puk w I rocz. śmierci.

 

Wtorek 12.11.                                                                                                         św. Jozafata (czerwony)

 Czyt.: Mdr 2, 23-3, 9; Łk 17, 7-10

6.20 Różaniec.

7.00 1) Za ++ matkę chrzestną Anielę Jonda, matkę Anielę, teścia Franciszka, brata Zygfyda, dwczc. 2) Za ++ Jerzego Kurpanik, Marię i Ericha Kampe, Gertrudę Lemieszek, Renatę Mielnik, Henryka Magiera, Krystynę Puszer, Edmunda Banach, Franciszka Badurczyk, Eryka Ludwig, Herberta Dziadek, matkę Danutę i syna Dariusza. 3) Za ++ rodziców Marek i Furgol, wnuka Dawida, brata Stefana, Piotra Baron, rodziców chrzestnych, szwagierki, szwagrów, dziadków, ++ z rodziny. Po mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

Środa 13.11.                                            św. Benedykta Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna (czerwony)

Czyt.: Mdr 6, 1-11; Łk 17, 11-19

16.15 Różaniec.

16.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

17.00 Msza św. szkolna: 1) W intencji czcicieli MB Fatimskiej i św. Antoniego. 2) Za ++ ojca Wilhelma Hajok, teściów Adelajdę i Henryka Tkacz, dwczc. 3) Za ++ Jana Balon, Hildegardę, Maksymiliana, Urszulę, Romana i Katarzynę Strzoda, Donarda Promny, dziadków, krewnych, ++ z rodziny Balon, Strzoda i Ludwig.

 

Czwartek 14.11.                                                                                                  Dzień powszedni (zielony)

Czyt.: Mdr 7, 22-8, 1; Łk 17, 20-25

6.20 Różaniec.

7.00 1) Za ++ rodziców Jana i Katarzynę Górka, siostry Gerdę i Ingę, szwagrów Ludwika i Oswalda, siostrzenicę Reginę i siostrzeńca Jerzego. 2) Dziękczynna z ok. 70-tej rocz. ur. Elżbiety, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla Solenizantki i rodziny. Po mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

Piątek 15.11.                                                                               Wotywna; o Duchu Świętym (czerwony)

 Czyt.: Mdr 13, 1-9; Łk 17, 26-37

17.15 Różaniec.

17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

18.00 1) Za ++ ojca Pawła Jonda, teściów Elżbietę i Konstantego Morawiec, dziadków, rodziców chrzestnych, wujków Brunona, Henryka i Konrada, ciocię Martę, dwczc. 2) Za ++ mężów Tomasza i Alfreda, siostry Zofię i Otylię, braci Tomasza, Franciszka i Alfonsa, bratową Hildegardę, szwagierkę Klarę, rodziców Górka i Kałuża. 3) Za ++ rodziców Franciszkę i Tomasza Kuwaczka, Jadwigę i Franciszka Górka, braci Reinholda i Jerzego, szwagra Antoniego, chrześniaka Rafała. 4) Miesięczna za + Helenę Milczarek.

 

Sobota 16.11.                                                                                                       Dzień powszedni (zielony)

Czyt.: Mdr 18, 14-16; 19, 6-9; Łk 18, 1-8

8.00 Sprzątanie kościoła: ul. Architektów 144-256 (numery parzyste).

9.00 Odwiedziny chorych.

15.00 Chrzest: Hanna Monika Milińska.

18.00 1) Za ++ rodziców Cecylię i Jana Sosna, dziadków, wujków, ciocie, pokrew. 2) Za ++ męża, ojca i dziadka Stanisława Pol, brta Gotfryda, rodziców Elżbietę i Jana Rudzki, Genowefę i Stanisława Pol, szwagra Kazimierza, bratową Helenę, Bronisława Krzyszczyk. 3) Za ++ rodziców Marię i Alfreda Hadrian, teściów, dziadków, szwagrów, ++ z rodziny.

 

Niedziela 17.11.                                                                                    XXXIII Niedziela Zwykła (zielony)

Czyt.: Ml 3, 19-20a; 2 Tes 3, 7-12; Łk 21, 5-19

7.35 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

8.00 Msza św. dwujęzyczna: Za ++ szwagrów Jana i Franciszka oraz + Helgę Bawol.

9.30 Dziękczynna z ok. 75-tej rocz. ur. Elżbiety, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla Solenizantki i rodziny.

11.00 1) Dziękczynna z ok. 30-tej rocz. ur. Patrycji Golomb, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla Solenizantki i rodziny. 2) Dziękczynna za odebrane łaski z ok. 70-tej rocz. ur., z prośbą o dalsze Boże bł. dla całej rodziny oraz za ++ z rodzin Babiuch i Dylong. 3) Dziękczynna z ok. 65-tej rocz. ur. Joachima, z prośbą o Boże bł., opiekę MB, zdrowie i dary Ducha Św. dla Solenizanta i rodziny.

14.30 Różaniec.

15.00 Nabożeństwo popołudniowe.

16.00 1) Za ++ Gertrudę i Wiktora Kowol, synów Joachima i Stanisława, Augustynę i Tomasza Konieczke, dwczc. 2) Za ++ ojców w XXX rocz. śm. Eugeniusza Csepy, Bernarda Pawlik, matki Emilię i Klarę, brata Stanisława Pawlik, dziadków, pokrew.

Thursday the 14th. Parafia Ostropa.